خانه » خبری و خواندنی » اخبار چهره ها » جانت جکسون +مادر شدن خواهر تازه مسلمان شده مایکل جکسون /تصاویر
 

 

جانت جکسون +مادر شدن خواهر تازه مسلمان شده مایکل جکسون /تصاویر

جانت جکسون خواهر مایکل جکسون در عین این که ۵۰ سال سن داشت،باردار شد و با  سلامت کامل نوزاد خود را به دنیا آورد.

وضع حمل جانت جکسون در سن 50 سالگی
 جانت جکسون +مادر شدن خواهر تازه مسلمان شده مایکل جکسون /تصاویر
وی اخیرا به دین اسلام گرویده است.  جانت خواننده آهنگ محبوب “The Way Love Goes” و شوهر قطری اش ویسام المانع روز سه شنبه صاحب اولین فرزند خود پسری به نام عیسی المانع شدند.

سخنگوی او در بیانیه ای به مجله پیپل گفت: “جانت جکسون و شوهرش ویسام المانع از به دنیا آمدن پسرشانعیسی المانع بسیار هیجان زده هستند. جانت وضع حمل سالم و بدون استرسی داشت و اکنون در حال استراحت است.”

جانت جکسون خواهر مایکل جکسون فرزندش را به دنیا آورد

این ستاره ۵۰ ساله در طول دوران بارداری اش خود را از دوربین ها و عموم دور نگاه داشت ولی به گزارش پارس ناز یک بار در اوایل ماه نوامبر پیامی در شبکه اجتماعی برای هوادارانش منتشرکرد و نوشت حالش خوب است.“سلام به همه شما… مدتی می شود که نبودم… ولی هنوز هم می شنوم… عشق و دعاهای شما رااحساس می کنم…. متشکرم… و حالم خوب است.”
وضع حمل جانت جکسون در سن 50 سالگی

جانت جکسون +مادر شدن خواهر تازه مسلمان شده مایکل جکسون /تصاویر

جانت جکسون و شوهرش ویسام المانع

جانت جکسون در ماه اوکتبر بارداری خود را اعلام کرد ولی بر طبق گزارشات دچار تهوع های شدیدصبحگاهی بود. منبع نزدیکی به این ستاره گفته بود:”جانت بسیار هیجان زده است و حالش خوب است.او بی صبرانه منتظر به دنیا آمدن فرزندش است و فکر می کند این یکی از بهترین اتفاقات زندگی اوست.

وی در وضعیت خوبی به سر می برد و تا زمان وضع حمل در استراحت خواهد بود. او خودش نیز ازمشکلاتی که ممکن است به دلیل سن بالا پیش آید مطلع است ولی اکنون پزشکان اطلاع دادند وضعیت اوخوب است…”جرماین برادر بزرگتر جانت نیز در مصاحبه ای در مورد بارداری خواهرش گفته بود: “او مادر بسیارخوبی خواهد شد چرا که زنی بسیار سرسخت و محکم است.

ولی من به او گفتم اگر نیاز به مهارت هایوالدینی و یا نگهداری کودک داشتی به من بگو، چون من در عوض کردن پوشک بچه در دنیا بهترینم!”
وضع حمل جانت جکسون در سن 50 سالگی

جانت با پوشش اسلامی در لندن در ماه اوکتبر

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>