خانه » خبری و خواندنی » اخبار چهره ها » خوش قلب ترین آرایشگر جهان شناخته شد + عکس
 

 

خوش قلب ترین آرایشگر جهان شناخته شد + عکس

آرایشگری که به خوش قلب ترین در جهان شناخته شد  ،  انجام دادن کار نیکو به زمان و مکان محدود نمی شود. گاهی اوقات با پرداخت مبلغی به عنوان کمک به خیریه ها می توان در شادی افراد نیازمند شریک بود، زمانی هم هست شما با توجه به حرفه خود دست به کاری ارزشمند می زنید که ارزش فراوانی دارد.

“مارک باستوس” یک آرایشگر خوش قلب فیلیپینی است که در نیویورک زندگی می کند. او این روزها با توجه به کارهای خیری که انجام می دهد به عنوان یک آرایشگر خوش قلب و مهربان شناخته می شود و افراد بسیاری او را تحسین کرده اند.

این آرایشگر هر یکشنبه که تنها روز تعطیلی کاری اش است، به محله های فقیرنشین نیویورک می رود و افراد بی خانمانی که نیاز به اصلاح دارند پیدا می کند سپس از او درخواست می کند که موهایش را کوتاه و ریشش را مرتب کند.

آرایشگری که به خوش قلب ترین در جهان شناخته شد + عکس

خوش قلب ترین  آرایشگر جهان شناخته شد + عکس

“مارک” اینکار را برای ۷ نفر انجام می دهد و سپس به خانه می رود. او که از سال ۲۰۱۲ اینکار خود را آغاز کرده است حالا در محله های فقیرنشین کاملا شناخته شده است و دوستداران زیادی پیدا کرده است.

آرایشگری که به خوش قلب ترین در جهان شناخته شد + عکس

خوش قلب ترین  آرایشگر جهان شناخته شد + عکس

این آرایشگر ۳۰ ساله می گوید: ” سال ۲۰۱۲ برای دیدن خانواده ام به فیلیپین رفتم و در آنجا به درخواست مادرم سر بچه های فقیر را اصلاح کردم و این کار حس خوبی به من داد و تصمیم گرفتم تا هر آخرهفته در نیویورک این کار را انجام دهم. “

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>