خانه » خبری و خواندنی » حواشی اکانت های مولاوردی در تلگرام+تصاویر
 

 

حواشی اکانت های مولاوردی در تلگرام+تصاویر

 

حواشی اکانت های مولاوردی در تلگرام+تصاویر
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اعتراض نسبت به ایجاد کانال های تلگرامی و اکانت های جعلی به نام وی، صفحه اینستاگرام خود را به روز رسانی کرد.
به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون در فضای مجازی گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش نسبت به اکانت هایی که در فضای مجازی به نام وی ثبت شده اند واکنش نشان داد و عنوان کرد:هیچ یک از اکانتهای با فعالیتهای مذکور و کانالهای تشکیل شده بنام اینجانب (که تصویر برخی از انها در عکس بالا می باشد) مورد تایید نبوده و تمامی آنها  مجعول و قابل پیگرد قضایی است.
مولاوردی نوشت:
“در پی سوالات مکرر دوستان، خبرنگاران و فعالان فضای مجازی، در خصوص فعال شدن اکانتهای  جعلی بنام اینجانب (که ذیل عنوان و نام و  عکس  پروفایل اینجانب به تبلیغ گروههایی پرداخته اند یا در گروههایی فعالیت می کنند و با نام و تصویر اینجانب پیامهایی نیز منتشر می‌کنند) اعلام می‌دارد هیچیک از اکانتهای با فعالیتهای مذکور و کانالهای تشکیل شده بنام اینجانب (که تصویر برخی از انها در عکس بالا می باشد) مورد تایید نبوده و تمامی آنها مجعول و قابل پیگرد قضایی است. شایان ذکر است که تنها کانال مورد تایید و فعال اینجانب، در تلگرام، به آدرسTelegram.me/Mowlaverdi است و سایر اکانتها و گروهها و فعالیتهای انتسابی مجعول و دارای اهداف مغرضانه احتمالی است. “

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>