خانه » خبری و خواندنی » اخبار چهره ها » کناره گیری پوتین از ریاست جمهوری+ مشکلات جسمی علت اصلی/تصاویر
 

 

کناره گیری پوتین از ریاست جمهوری+ مشکلات جسمی علت اصلی/تصاویر

روزنامه انگلیسی دیلی میل مدعی شد رییس جمهور روسیه به دلیل مشکلات جسمی از سمت خود کناره گیری می کند.

 

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، روزنامه انگلیسی دیلی میل مدعی شد یک کارشناس نزدیک به کاخ کرملین گفته است احتمالا پوتین به زودی و به دلیل مشکلات جسمی از سمت خود کناره گیری کند.
بر این اساس، دیلی میل مدعی شد: “والری سولوفی” — تحلیلگر مسائل سیاسی روسیه — گفته است  شاید پوتین به دلیل مشکلات جسمی و نیز نگرانی هایش از برخورد با غرب از سمتش کناره گیری کند!
کناره گیری پوتین از ریاست جمهوری+ مشکلات جسمی علت اصلی/تصاویر
به نوشته دیلی میل، سولوفی درپاسخ به سوالی درباره جزئیات مشکلات جسمی پوتین، از ارائه توضیح بیشتر خودداری کرده و گفته است: “اجازه بدهید بیشتر از این چیزی نگویم، به مقدار کافی صحبت کردم، و به شما تاکید می کنم که این اطلاعات قطعی نیست و قابل تجدید نظر است”.
براساس ادعای دیلی میل، این اظهارات که در یکی از سایت های نزدیک به کرملین منتشر شده و درعرض چند ساعت حذف شده، با عنوان ” طوفان در سال ۲۰۱۷ … پوتین درعرض چند ماه از سمتش کناره گیری می کند” منتشر شده بود.
دیلی میل در حالی ادعای مشکلات جسمی پوتین را مطرح می کند که نه تنها تاکنون هیچ گونه آثاری از بیماری در پوتین دیده نشده؛ بلکه شگفت آورتر مدعی شده است پوتین به دلیل نگرانی از برخورد با غرب به فکر کناره گیری است؛ حال آنکه همگان پوتین را کسی می دانند که اقتدار روسیه را در تعامل با غرب بار دیگر بازگردانده است.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>