خانه » خبری و خواندنی » اخبار چهره ها » شغل جدید رابعه اسکویی+بازیگر اخراجی شبکه جم
 

 

شغل جدید رابعه اسکویی+بازیگر اخراجی شبکه جم

رابعه اسکویی و شغل جدید بعد از اخراج از جم

شغل جدید رابعه اسکویی+بازیگر اخراجی شبکه جم

رابعه اسکویی بازیگری که از مهاجرت کنندگان به شبکه جم بود از این شبکه اخراج شد و اکنون به کار دیگری مشغول شده است. رابعه اسکویی بازیگر شناخته شده و با سابقه ی ایرانی که به جم پیوسته بود مدتیست از این شبکه اخراج شده است . در تازه ترین پیام ، رابعه اسکویی در صفحه ی اینستاگرام خود نوشت به وی بی احترامی شده و حاضر نیست دیگر با جم کار کند .

همچنین نوشت مشغول بیزینس است . اما  به گزارش پارس ناز  متوجه شدیم رابعه اسکویی این روزها در کشور ترکیه در حال فعالیت در یک شرکت هرمی می باشد!فعالیت های رابعه اسکویی در ترکیه  در روزهای گذشته گزارشهایی را خواندید درباره تبدیل وضعیت برخی از همکاران ایرانی دفتر آنتالیای شبکه GEM و متعاقب این گزارش رابعه اسکویی یکی از بازیگران پیوسته به این شبکه از جدایی خود از GEM خبر داد.

رابعه اسکویی حضور خود در این شبکه را دیوانگی دانسته و از این گفته بود هنوز نمی داند که می خواهد باز هم بازیگری را ادامه دهد یا نه.با این حال آنچه در گفته های اسکویی قابل تأمل بود اینکه او در انتهای گفتگویش بیان داشته بود: فعلاً دارم بیزنس میکنم…

البته که اسکویی که شاید شناخته شده ترین بازیگر پیوسته به این شبکه بود درباره نوع بیزنس‌اش چیزی نگفته بود اما تصاویرمنتشر شده این بازیگر را در گردهمایی‌های یک شرکت هرمی ترک به نام “چبیتز” نشان می‌دهد.

رابعه اسکویی و شغل جدید بعد از اخراج از جم

شغل جدید رابعه اسکویی+بازیگر اخراجی شبکه جم

رابعه اسکویی در یک شرکت هرمی

در این تصاویر اسکویی حتی تی شرتی که منقش به نام و لوگوی این شرکت است را به تن کرده وبا لبخندی که معلوم نیست از سر رضایت است یا ناچاری، نظاره‌گر لنز دوربین است.این تصاویر این ظن را ایجاد می کند که بیزنس تازه اسکویی همین درگیری در فعالیت‌های هرمی است؛ فعالیت‌هایی که به واسطه عبث بودن ساختار حاکم بر آنها حتی در ایران هم دیگر مشتری ندارند.

 

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>