خانه » خبری و خواندنی » سفر بارسلونا به ایران برای بازی نکوداشت منصور پورحیدری +خبر فوری
 

 

سفر بارسلونا به ایران برای بازی نکوداشت منصور پورحیدری +خبر فوری

نتیجه تصویری برای تیم پیشکسوتان بارسلونا

سفر بارسلونا به ایران برای بازی نکوداشت منصور پورحیدری +خبر فوری

تیم پیشکسوتان بارسلونا برای بازی با ستارگان دهه ۶۰ و۷۰ استقلال، که برای نکوداشت منصور پورحیدری برگزار می‌شود، به ایران می‌آید.

به گزارش ایلنا، تیم پیشکسوتان باشگاه بارسلونا برای بازی با ستارگان دهه ۶۰ و ۷۰ استقلال به ایران می‌آید. این بازی قرار است برای نکوداشت منصور پورحیدری که مدتی در بستر بیماری قرار دارد، برگزار شود.

در همین رابطه کاظم اولیایی، مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال که مسئولیت برگزاری این نکوداشت را نیز بر عهده دارد، به خبرنگار ورزشی ایلنا گفت: قرار است تمام عوامل باشگاه استقلال در سال ۷۰، اعم از بازیکن، کادر فنی و مدیریت دور هم جمع شوند و مراسم یادبودی برای منصور پورحیدری برگزار کنیم. با پزشکان منصورخان نیز  مکاتباتی انجام داده‌ایم و اگر رضایت بدهند برای دقایقی خود ایشان نیز در جمع ما حضور خواهند داشت.

وی افزود: این برنامه مقدمه‌ای می‌شود برای تشکیل تیم فوتبال پیشکسوتان دهه ۶۰ و۷۰ استقلال که برای بزرگداشت منصور پورحیدری که در آن سالها سرمربی استقلال بود، بازی دوستانه‌ای با تیم پیشکسوتان بارسلونا انجام دهیم. در مکاتبات اولیه‌ای که با این باشگاه داشتیم، برای حضور در ایران جواب مثبت دادند و به احتمال زیاد این بازی با حضور منصور پورحیدری بر روی نیمکت استقلال برگزار می‌شود.

سفر بارسلونا به ایران برای بازی نکوداشت منصور پورحیدری +خبر فوری

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>