خانه » علم و تکنولوژی » موبایل و تبلت » علت سرعت نجومی آیفون ۷+مقایسه نسخه ۱۲۸ آیفون ۷ با ۳۲ گیگ بایت
 

 

علت سرعت نجومی آیفون ۷+مقایسه نسخه ۱۲۸ آیفون ۷ با ۳۲ گیگ بایت

 

نتیجه تصویری برای آیفون ۷
علت سرعت نجومی آیفون ۷+مقایسه نسخه ۱۲۸ آیفون ۷ با ۳۲ گیگ بایت
با وجود انکار اپل آزمایشات صورت گرفته از تفاوت سرعت در دو نسخه آیفون ۷ خبر می دهند.
 کمپانی اپل آخرین اسمارت فون خود را با نام آیفون ۷ در دو نسخه ۱۲۸ و ۶۴ گیگا بایت معرفی و پیش فروش کرد. پس از معرفی این گوشی جدید بر طبق روال همیشه، بازار مقایسه و جستجو در بین مشتاقان و خریداران داغ شده است.
نتیجه مقایسه و بررسی های صورت گرفته نکات جالبی را مشخص کرده: تفاوت سرعت در دو نسخه ۱۲۸ گیگا بایتی این آیفون در مقابل نسخه ۳۲ بیتی آن هفت الی هشت برابر است. لو هیلتسنگر با آزمون های بسیار این تفاوت را نشان داده است. وی ابتدا اپلیکیشن Performance  Test را برای این آزمون استفاده کرد که بر طبق این برنامه اثبات شد که با وجود عدم تفاوت در سرعت خواندن اطلاعات در دو نسخه این آیفون، سرعت نوشتن در این دو مدل متفاوت است. اطلاعات در نسخه ۳۲ گیگا بایتی با سرعت ۴۲ مگا بایت برثانیه ثبت می شود اما در نسخه ۱۲۸ گیگا بایتی ما سرعت نوشتاری برابر با ۳۴۱ مگا بایت بر ثانیه را داریم. 
وی سپس در حوزه کپی کردن ویدوئو ها از روی مک بوک و کابل USB وارد شد و ملاحظه کرد که فیلم در نسخه ۱۲۸ در زمانی کمتر از ۲ دقیقه و ۳۴ ثانیه طول می کشد حال آنکه نسخه دیگر همین کار را در زمان ۳ دقیقه و ۴۰ ثانیه انجام می دهد.
هر چند اپل تفاوت موجود را رد رده وای How To Geek اعلام کرده که سرعت انتقال داده ها با میزان حجم حافظه رابطه مستقیمی دارد پس  حافظه های ظرفیت بالا سرعت بهتری در عملکرد دارند.
علت سرعت نجومی آیفون ۷+مقایسه نسخه ۱۲۸ آیفون ۷ با ۳۲ گیگ بایت

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>