خانه » صوتی و تصویری » معرفی و نقد فیلم » دو دلی دانیل کریگ در جیمز باند+عکس
 

 

دو دلی دانیل کریگ در جیمز باند+عکس

در حالی که مامورضد جاسوسی دو صفر هفت روی پرده سینما دهها آدم پرقدرت را از پا درمی آورد، اما پیدا کردن یک جیمزباند تازه برای این مجموعه فیلم به صورت معضلی برای تهیه کنندگانش درآمده است!
جیمزباند بر سر دوراهی!
دو دلی دانیل کریگ در جیمز باند+عکس

،با کنار رفتن دانیل کریگ از مجموعه فیلم جیمزباند، صنعت سینما بی جیمزباند شده است. این روزها تهیه کنندگان این مجموعه فیلم پولساز، سخت به دنبال بازیگر تازه ای هستند که بتواند به ماموریت های غیرممکن رفته و با کاراکترهای رنگارنگ منفی آن، به مقابله برخیزد.
دانیل کریگ که قراداد بازی در چهار فیلم جیمزباندی را داشته، با به پایان رسیدن قرادادش می گوید عطای مامور دو صفر هفت را به لقایش بخشیده است! او دیگر نمی خواهد در جلوی دوربین، جیمزباند باشد. با این حال، برخی از تحلیل گران اقتصادی سینما می گویند او دارد برای خودش بازار گرمی می کند، تا در قرارداد تازه اش با کمپانی کلمبیا پول و دستمزد بیشتری بگیرد. در حالی که مذاکره تهیه کنندگان فیلم با کریگ ادامه دارد، آن ها در حال بررسی نام های دیگر هم هستند. تلاش آن ها این است که در صورت به نتیجه نرسیدن مذاکرات با کریگ، یک جیمزباند احتمالی در آب نمک داشته باشند.

تام هیدلسون که تماشاگران سینما او را در نقش منفی مجموعه فیلم ابرقهرمانانه «تور» دیده اند، یکی از گزینه های اصلی بازی در نقش جیمزباند است. در رسانه های گروهی نام او زیاد در این ارتباط شنیده و مطرح می شود. اما بعید به نظر می رسد طرفداران سرسخت فیلم های جیمزباندی بپذیرند یک بازیگر نقش های منفی، قهرمان اکشن جدیدشان شود. آن ها می گویند در این رابطه تام هاردی گزینه بهتری است. هاردی که این روزها به صورت یکی از چهره های مطرح دنیای سینما درآمده، از جمله بازیگران سرشناسی است که نامش در فهرست تهیه کنندگان فیلم جیمزباند قرار گرفته است.

برخی از منتقدان به شوخی به این نکته اشاره می کنند که سازندگان جیمزباند باید هر چه زودتر بازیگر اصلی خود را پیدا و انتخاب کنند. آن ها می گویند کاراکترهای منفی سینما که برای نابودی جهان و کشورهای بزرگ صنعتی بی تابی می کنند، نمی توانند برای مدت زمان زیادی منتظر تصمیم گیری تهیه کنندگان این مجموعه فیلم بمانند! به گفته آن ها، بعید نیست این موجودات شرور و بدطینت با سرخوردن از تولید دیرهنگام جیمزباند جدید، ترجیح بدهند با ورود به دیگر فیلم های اکشن ضد جاسوسی در حال تولید، اقدامات خرابکارانه شان را در این فیلم ها ادامه دهند! در این صورت، دیگر جیمزباند تنها می ماند و دشمنی ندارد که برای مبارزه با او، هزینه ای ۱۰۰ میلیون دلاری و بالاتر از آن برای تهیه کنندگان فیلم بتراشد. جیمزباند بدون دشمن پرقدرت هم که به درد سینما و تماشاگران آن نمی خورد!

آخرین قسمت از مجموعه فیلم های جیمزباندی سال گذشته و با نام «اسپکتر/ شبح» به روی پرده سینماها رفت. این فیلم با هزینه تولید کلان ۲۵۰ میلیون دلاری، حدود ۸۸۲ میلیون دلار در سطح جهانی فروش کرد. ۲۰۰ میلیون از این رقم متعلق به آمریکای شمالی و ۱۳۶ میلیون آن متعلق به انگلستان بود. با این رقم فروش، این فیلم پس از «اسکای فال» تبدیل به دومین فیلم پرفروش کل تاریخ فیلم های جیمزباند شد. «اسکای فال» با فروشی یک میلیارد و صد میلیون دلاری، تا به امروز موفق ترین فیلم جیمزباند است. هر دو فیلم را سام مندس کارگردانی کرده است.

دو دلی دانیل کریگ در جیمز باند+عکس

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>