خانه » خبری و خواندنی » اخبار چهره ها » همسفران وزنه بردار سنگین وزن+اینیستاگرام بهداد سلیمی+عناصر داعش در پرواز کاروان المپیک+عکس
 

 

همسفران وزنه بردار سنگین وزن+اینیستاگرام بهداد سلیمی+عناصر داعش در پرواز کاروان المپیک+عکس

بهداد سلیمی ملی پوش فوق سنگین تیم وزنه برداری ایران دز صفحه اینستاگرام خود از همسفری اش با داعش گفت.
روایت بهداد سلیمی از همسفری اش با داعش + اینستاپست
همسفران وزنه بردار سنگین وزن+اینیستاگرام بهداد سلیمی+عناصر داعش در پرواز کاروان المپیک+عکس
  بامداد امروز تعدادی از اعضای تیم ملی وزنه برداری ایران از جمله بهداد سلیمی عازم ریو شدند و از صبح امروز در شبکه های مجازی خبری مبنی بر دستگیری اعضای داعش در هواپیمای بهداد سلیمی با عناوین و محتوایی متفاوت منتشر شد.

بهداد سلیمی در صفحه اینستاگرام خود این خبر را تایید کرد و از همسفری اش با اعضای داعش گفته است.وی در پست خود نوشته است: ” اينم از هواپيما ما با حضور داعشي ها.

دو همسفر بهداد داعشي بودند/ پليس برزيل مظنونين را دستگير كرد پروازی كه گروه سوم تيم ملی وزنه برداری را به سائو رساند دو ميهمان ويژه داشت که به محض فرود در فرودگاه طی ١ عمليات پليسي و امنيتی دستگير و بازداشت شدند. دو فرد مشكوک به عضويت در گروه داعش دقايقی پس از فرود پرواز حامل تيم ملی وزنه برداری كشورمان با حضور پليس امنيت و نيروهای گارد ويژه پليس دستگير و بازداشت شدند. بهداد سليمی كه هم اينک در فرودگاه سائو حضور دارد در اين خصوص گفت: به محض اينكه درهای هواپيما باز شد تعداد زيادی نيروي امنيتی و ويژه وارد هواپيما شدند و دو فرد مشكوک به عضويت در گروه داعش را دستگير كردند. وي ادامه داد: هر در نفر با شكل و شمايل اعضای اين گروه (ريش های بلند و دشداشه) در پرواز حضور داشتند كه پليس به هر دو دستبند زد و منتقلشان كرد. سليمی با تشريح لحظات دلهره آوری كه هنوز ادامه دارد اظهار داشت: همه ترسيده بودند، هر آن منتظر بوديم صدای انفجاری بلند شود و هواپيما منفجر شود. خيلی وضع بدی بود كه خدا رو شكر به خير گذشت”.

روایت بهداد سلیمی از همسفری با داعش + اینستاپستهمسفران وزنه بردار سنگین وزن+اینیستاگرام بهداد سلیمی+عناصر داعش در پرواز کاروان المپیک+عکس

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>