خانه » خبری و خواندنی » اخبار و حوادث » خودکشی برای خاتمه دادن به درگیری+مادری که خود را از طبقه چهارم به پایین پرت کرد
 

 

خودکشی برای خاتمه دادن به درگیری+مادری که خود را از طبقه چهارم به پایین پرت کرد

خودکشی برای خاتمه دادن به درگیری+مادری که خود را از طبقه چهارم به پایین پرت کرد

مادر خانواده که طاقت دیدن درگیری بین عروس و پسرش را نداشت برای پایان دادن به این اختلافات در برابر چشمان خانواده اش از طبقه چهارم ساختما به پایین پرید.

به گزارش خبرنگار رکنا:ساعت ۹ شامگاه شنبه ۱۶ مرداد ماه سال جاری مسئولان بیمارستان تهرانپارس در تماس با ماموران کلانتری ۱۲۶ از ماجرای مرگ مرموز زن جوانی با اطلاع شدند.
ماموران در این مرحله به دستور بازپرس ایلخانی از شعبه هشتم دادسرای امور جنایی برای تحقیقات ابتدایی به بیمارستان رفته و تجسس های پلیسی را آغاز کردند.
تیم پلیسی با حضور در بیمارستان با زوج جوانی روبرو شدند که در کنار پدر خانواده اشک می ریختند و هنوز باور نداشتند مادرشان خود را تسلیم مرگ کرده است.
پدر خانواده در گام بعدی تحقیق قرار گرفت و ماموران پی بردند که زوج جوان در خانه پدر میهمان بودند که بین آنها اختلافی رخ می دهد و همین شروع درگیری لفظی پسرخانواده با همسرش می شود.
در حالیکه ای جروبحث بین زوج جوان ادامه داشت مادر خانواده که طاقت دیدن این صحنه ها را نداشت در اقدامی مرگبار خود را از طبقه چهارم ساختمان به پایین پرت می کند.
بنا به این گزارَش، با مشخص شدن مرگ خودخواسته این زن بازپرس ایلخانی دستور داد تا جسد قربانی برای بررسی های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شود.

خودکشی برای خاتمه دادن به درگیری+مادری که خود را از طبقه چهارم به پایین پرت کرد

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>