خانه » گردشگری » کوله پشتی اسکیت + جدیدترین کوله اسکیت برد شوی الکتریکی ۲۰۱۶ + تصاویر
 

 

کوله پشتی اسکیت + جدیدترین کوله اسکیت برد شوی الکتریکی ۲۰۱۶ + تصاویر

با پرشور شدن دنیای سفر و توریسم، باید انتظار این را داشته باشیم که هر روز اختراعات و محصولات خلاقانه جدیدی روانه بازار شوند. یکی از جدید ترین محصولاتی که هر عاشق سفری را وسوسه می کند، کوله پشتی ای معروف به MovPak است. مشخصه ی اصلی این کوله پشتی این است که هر وقت که شما بخواهید، می توانید آن را به یک اسکیت برد الکتریکی تبدیل کنید.

تصور کنید در حال بازدید از یک شهر جدید هستید، و یا اینکه به محل دانشگاه یا سر کار رفته اید. کمی اسکیت برد سواری در میان راه می تواند هیجان دلچسبی به حالتان اضافه کند. با در دست گرفتن یک ریموت کنترل، می توانید کنترل سرعت اسکیت برد که تا ۲۰ کیلومتر در ساعت می تواند حرکت کند را در دستتان بگیرید. این محصول شارژی است و بعد از هر بار استفاده می توانید آن را دوباره شارژ کنید. نکته ی خیلی خوبی که تولید کنندگان MovPak اعلام کردند این بود که در فرآیند تولید این محصول هیچ ماده ای که برای محیط زیست می توانند ضررآفرینی کند، استفاده نشده است.

movpack-02

کوله پشتی اسکیت + جدیدترین کوله اسکیت برد شوی الکتریکی ۲۰۱۶ + تصاویر

اگر مثل ما تجربه اسکیت برد کردن را داشته باشید، می دانید که این کار به راحتی در دست گرفتن یک ریموت کنترل نیست و باید شیب زمین، چاله چوله ها و دست اندازها را هم مد نظر قرار داد. بنابراین نمیدانیم کیفیت واقعی این محصول چگونه است، تا اینکه وارد بازار ایران شده و تست بشود.

Movpak3

کوله پشتی اسکیت + جدیدترین کوله اسکیت برد شوی الکتریکی ۲۰۱۶ + تصاویر

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>