خانه » خبری و خواندنی » اخبار و حوادث » بحثی که منجر به قتل شد/زن و شوهری که در یک سوپرمارکت به قتل رسیدند.
 

 

بحثی که منجر به قتل شد/زن و شوهری که در یک سوپرمارکت به قتل رسیدند.

بحثی میان بقال و زن و شوهر مشتری منجر شد که بقال سر مرد را ببرد و زن را هم با تبر به قتل رساند.
قتل، چاقو، خون، مرگ، جسد، کشتن، قاتل، دستگیری اقدام بسیار زشت وهولناک در یک سوپر مارکت

بحثی که منجر به قتل شد/زن و شوهری که در یک سوپرمارکت به قتل رسیدند.

 به گزارش سرویس حوادث ،  این اتفاق در کشور هند رخ داده است و به گفته مسئولان هندی، پس از اینکه بحثی میان بقال و زن و شوهر مشتری صورت گرفت، بقال سر مرد را برید و زن را هم با تبربه قتل رساند.

 

این زوج که از پایین ترین طبقات هند هستند، به بقالی به نام میشرا که طبقه بالاتری از آنها در هند دارد ۲۲ سنت آمریکا ( حدود ۹۰۰ تومان ) بدهکار بودند و به بقال گفتند که نمی توانند پول او را در آن لحظه بدهند.

 

بر اساس گزارشات پلیس، شاهدان دیده اند که این زوج با نام های بهارات و مامتا به میشرا گفته اند که بدهی خود را تا آخر روز وقتی که حقوق خود را به عنوان کارگر دریافت کرده اند می دهند. اما این حرف منجر به ایجاد بحثی میان این زوج و بقال می شود. سپس زوج به محل کار خود در آن نزدیکی می روند و میشرا که خشمگین شده بود به خانه می رود تبر خود را بر می دارد و در پایان زن و شوهر را قتل می رساند.

 

دیگامبار کوشواها، یک مامور پلیس هندی در این رابطه گفت: هنوز معلوم نیست که بقال از قبل کینه ای نسبت به این زوج داشته است یا نه. قاتل خود نسبت به این عمل خود اعتراف کرده است. ما همچنین دنبال این هستیم که ببینیم چرا کسی جلوی بقال را نگرفته است.

 

بهارات و مامتا ۴ فرزند داشتند که سه نفر از آنها زیر سن قانونی هستد. در پاسخ به این اتفاق گروهی که پایین ترین طبقه را در هند دارند خیابان ها را بسته و به اعتراض پرداخته اند.

 

مدت زیادی است که این طبقه هندی که نام آنها دالیت ها است، مورد اعمال خشونت زده قرار می گیرند.

بحثی که منجر به قتل شد/زن و شوهری که در یک سوپرمارکت به قتل رسیدند.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>