خانه » خبری و خواندنی » اخبار چهره ها » از بابت از دست دادن پرسپولیس پشیمانم
 

 

از بابت از دست دادن پرسپولیس پشیمانم

AndroidOnlineNewsImage.aspx
وکیل مهدی طارمی توضیحاتی درباره وضعیت وی ارائه کرد.
عبدالصمد ابراهیمی در متنی توضیحاتی درباره وضعیت وی منتشر کرد.
متن این یادداشت به شرح ذیل است:
دوستان سلام.در خصوص بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس باید عرض کنم:
یک_در اینجا نمی توان موارد حقوقی ماجرا را مطرح کرد زیرا باعث می شود در صورت اقدامات حقوقی باشگاه ترکیه ای دست خودمان را رو کرده باشیم.تلاش شده همه جوانب امر سنجیده شود و مستندات لازم وجود دارد که نگرانی ها را رفع می کند.از یکی دو روز پیش همه امور لازم انجام شده و انشاالله با دعای خیر شما عزیزان مشکلی نخواهد بود.
دو_شب قدر بود که خبر عقد قرارداد مهدی با ریزه اسپور منتشر شد.دم افطار عکسها را که دیدم شوکه شدم. سیل هجمه ها به من شروع شد.باور کردنی نبود. همان موقع به آقای ترکاشوند زنگ زدم. او هم مثل من شوکه از اتفاقاتی که رخ داده بود ترجیح داد حرفی نزند. به دکتر طاهری زنگ زدم.در مراسم احیا بود. گفت امشب وقت گله گذاری از آدمها نیست.دعا کن مهدی عاقبت بخیر بشه.
سه_مهدی بعد از عقد قرارداد به ایران برگشته بود و یک روز صبح اول وقت دکتر طاهری تماس گرفت بیا باشگاه. تا رفتم پرسید با مهدی تماس داشتی؟گفتم نه. گفت حواست بهش باشه. خبر دارم از اشتباهاتش پشیمون شده. کمکش کن.ماها سر قضیه رفتن او توهین شنیدیم ولی تنهاش نزار.بعد گفت فکر کن ببین چه جوری میشه کمکش کرد که برگرده. گفتم مطمئنید خودش میخواد برگرده گفت شک نکن.
از بابت از دست دادن پرسپولیس پشیمانم
چهار_تمام مدارکی که داشتیم را چند روز بررسی کردیم.دو سه جلسه مفصل در دفتر یک دوست مشترک من و ترکاشوند برگزار کردیم. از چندین و چندجا حتی از داوران دیوان بین المللی ورزش مشورت گرفتیم. با وکلای خارجی مشورت شد و به یکسری جمع بندی هایی رسیدیم. دو جلسه هم شبانه با دکتر طاهری داشتیم.همه جمع بندی ها به اینجا ختم شد که اگر خود طارمی بخواهد می شود اقداماتی انجام داد.رایزنی و اخذ نظر کادر فنی هم با دکتر طاهری بود.
پنج_در تمام این مدت تلاش شد موضوع علنی نشود وخوشبختانه همین گونه هم شد.مهدی هم علنا از همه عذر خواهی کرد.برای پیگیری بهتر موضوع علیرضا نیکومنش عزیز به رغم همه مشکلات از پرتغال به ترکیه رفت تا روال امور را از آنجا مدیریت کند.او آنجا قرار بود نظر نهایی طارمی را هم جویا شود که خوشبختانه خود مهدی گفت قبول دارم اشتباه کردم و حاضرم هر تاوانی بدهم تا باردیگر به پرسپولیس برگردم. جمله جالب او این بود که من از رفتن به ترکیه پشیمان نیستم بلکه بابت از دست دادن پرسپولیس پشیمانم. می خواهم باردیگر پرسپولیسی شوم.نکته جالب اینجا بود که صبح شنبه قرار بود ترکاشوند هم به ترکیه برود.دکتر طاهری عصر جمعه به من گفت با ترکاشوند هماهنگ باش. شب داشتیم برنامه های فردا را هماهنگ میکردیم که خبر رسید ترکیه کودتا شده😂 ترکاشوند به شوخی می گفت نقشه کشیده اید من را به کشتن بدهید؟خودتان بروید. خلاصه پرواز او کنسل شد ولی کارها روال خود را طی کرد.
از بابت از دست دادن پرسپولیس پشیمانم
شش_شب قبل از آن بعد از مدتها با مهدی صحبت کردم و متوجه شدم مصمم است برگردد.می گفت کوه انگیره هستم و می خواهم جبران کنم.
هفت_امروز خوشبختانه همه چیز تمام شد.
از بابت از دست دادن پرسپولیس پشیمانم
هشت_دوستانی در این میان تلاش های موثری داشتند که از بیان اسمشان به دلیل خواست خودشان خودداری می کنم.ممنون از لطف آنها.
نه_بند نهم.شماره نه برگشت.اشتباه کرد. قبول .حالا وقت یکدلی است.یا حق.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>