خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » درآمد آرایشگر رییس جمهور فرانسه چقدر است؟
 

 

درآمد آرایشگر رییس جمهور فرانسه چقدر است؟

فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه

فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه

فروتنی، ساده زیستی و مردمی بودن شعاری بود که فرانسوا اولاند در آغاز ریاست جمهوری خود در فرانسه اعلام کرده بود، اما به نظر می‌رسد که او از مقاصد قبلی خود خیلی دور شده باشد.
روزنامه فرانسوی “کانار آنشنه” در شماره روز چهارشنبه خود در گزارشی به قرارداد کاری آرایشگر شخصی اولاند اشاره و خاطرنشان کرد که کاخ الیزه اطلاعات این قرارداد و درآمد ۹۸۹۵ یورویی این آرایشگر را تایید کرده است.
درآمد آرایشگر رییس جمهور فرانسه چقدر است؟
خبرگزاری آلمان تأکید کرد، کاخ الیزه حقوق ماهانه این آرایشگر را این گونه توجیه کرده است که وی هر روز یک بار صبح و یک‌بار قبل از ظهر موهای اولاند را مرتب می کند، در تعطیلات هفته نیز در صورت لزوم این کار، تکرار می شود و علاوه بر این، وی اولاند را در سفرهای خارجی همراهی می کند.
درآمد آرایشگر رییس جمهور فرانسه چقدر است؟
این روزنامه فرانسوی به نقل از وکیل آرایشگر اولاند نوشت: این آرایشگر پذیرفته است که در مقابل کار برای اولاند، سالن آرایش خود را در پاریس تعطیل کند و ۲۴ ساعت در اختیار رییس جمهور باشد.
درآمد آرایشگر رییس جمهور فرانسه چقدر است؟
وی افزود: این آرایشگر حتی از مراسم تولد فرزندانش و بسیاری امور شخصی محروم شده است.
روزنامه کانار آنشنه در پایان خاطرنشان کرد، این آرایشگر که قرارداد کاریش از سال ۲۰۱۲ آغاز شده است و تا پایان دوره ریاست جمهوری اولاند ادامه خواهد یافت، مجبور است به صورت کاملا محرمانه فعالیت کند.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>