خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » سرمربی رم:فرانچسکو توتی بی نظیر است
 

 

سرمربی رم:فرانچسکو توتی بی نظیر است

34

سرمربی رم:فرانچسکو توتی بی نظیر است

سرمربی رم به ستایش از اسطوره تیمش پرداخت و تاکید کرد با این آمادگی بدنی توتی می تواند چند سال دیگر در جالوروسی بازی کند.

به نقل از اسکای اسپورت، با وجود این که خبرهای زیادی درباره اختلاف فرانچسکو توتی با لوچیانو اسپالتی به گوش رسید و از جدایی این بازیکن بزرگ در پایان فصل سخن به میان آمد اما اسطوره جالوروسی یک فصل دیگر هم قرارداد خود را تمدید کرد.

پس از این اتفاق، اسپالتی به ستایش از توتی پرداخت و گفت: هیچ کسی نمی تواند بگوید توتی چه زمانی از فوتبال خداحافظی می کند. بعضی بر این باور هستند که فصل بعد آخرین حضور توتی در مستطیل سبز خواهد اما چنین چیزی را قبول ندارم زیرا او بسیار آماده است. توتی این آمادگی را دارد که به فوتبالش ادامه دهد.

اسپالتی ادامه داد: توتی بی‌نظیر است. هیچ کسی شبیه به این بازیکن نیست. اگر آماده باشد، بدون شک در ترکیب اصلی به میدان خواهد رفت. کسی که می گوید فصل بعد آخرین فصل توتی خواهد بود، بدون شک به دنبال ویران کردن او است. شما می خواهید من از هدایت رم کناره گیری کنم نه توتی!

فرانچسکو توتی اسطوره و نماد باشگاه رم به شمار می آید. او ۲۵ سال است که در جالوروسی بازی می کند و با وجود این که پیشنهادهای بسیار خوبی داشت،‌ هیچ گاه این تیم را ترک نکرد.

سرمربی رم:فرانچسکو توتی بی نظیر است

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>