خانه » خبری و خواندنی » اخبار اقتصادی و سیاسی » پرداخت هفت هزار دولاری فولکس واگن به صاحبان خودرد با این برند
 

 

پرداخت هفت هزار دولاری فولکس واگن به صاحبان خودرد با این برند

پرداخت هفت هزار دولاری فولکس واگن به صاحبان خودرد با این برند

cc960__1342005050_fulex2

اگر کارت های هدیه ی ۱۰۰۰ دلاری برای قانع کردن صاحبان آزرده خاطر دیزل فولکس واگن کافی نباشد، آیا فکر میکنید که ۷۰۰۰ دلار بتواند کافی باشد؟
بر اساس گزارش های به دست آمده از Bloomberg در ۲۸ ماه جون، فولکس واگن، طرحی را در اختیار قاضی دادگاه منطقه در ایالات متحده  قرار داد که بر اساس آن این درخواست را مطرح کرد که سازنده ی خودروهای آلمانی مبلغی بیش از ۷۰۰۰ دلار را به هر یک از صاحبان یکی از مدل های ماشین خود با موتور دیزل پراخت کند. به علاوه، به  انجام برنامه ریزی مالی برای طرحی پرداخت که هدف آن مقابله با آلودگی هوا بود. که این برنامه برای فولکس واگن حدود ۱۰ میلیارد دلار هزینه در بر خواهد داشت.
اگرچه همه ی صاحبان ماشین مبلغ ۷۰۰۰ دلار را دریافت نخواهند کرد. بلکه با توجه به سن وسیله ی نقلیه، در کنار سایر عوامل، صاحبان ماشین می توانند مبالغی را به صورت نقد و بین ۱۰۰۰ تا ۷۰۰۰ دلار دریافت کنند.
این گزارش اشاره ای به برنامه ی تعمیر نزدیک به ۵۰۰۰۰۰ وسیله ی نقلیه ای که تحت تاثیر این جریان در امریکا قرار گرفته اند نکرده است. احتمالا از آن جایی که انجمن منابع آب و هوایی کالیفرنیا و سازمان حفاظت از محیط زیست، برنامه ی تعمیرات قبلی سازنده ی خودروهای آلمانی را رد کرد ه اند، آنها تا کنون نتوانسته اند تا راه حل بهتری را پیدا کنند.
بدون داشتن قابلیت تعمیر ماشین ها، این روند به تولید گازهای اگزوز تا ۴۰ برابر بیشتر ار حد مجاز قانونی منجر خواهد شد. فولکس واگن در تلاش است تا راهی برای خلاص شدن از این مشکل پیدا کند.
بر اساس اطلاعاتی که صاحبان ماشین ها در اختیار ما قرار داده اند، شک داریم که این مبلغ نسبتا ناچیز باعث شود که آن ها در برابر حقه بازی فلکس واگن احساس بهتری پیدا کنند. البته به نظر نمی رسد که آن ها بتوانند حتی با استفاده از گران قیمت ترین و تمیز ترین راه حل نیز ، اعتماد صاحبان این ماشین ها را دوباره به دوست بیاورند.

پرداخت هقت هزار دولاری فولکس واگن به صاحبان خودرد با این برند

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>