خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » تبلیغات احمدی نژاد برای انتخابات محلس دهم
 

 

تبلیغات احمدی نژاد برای انتخابات محلس دهم

احمدی نژاد فعالیت انتخاباتی اش را کلید زد

 تبلیغات احمدی نژاد برای انتخابات محلس دهم

یکی از اعضای فراکسیون رهروان ولایت از فعالیت های انتخاباتی احمدی نژاد خبر می دهد که مشغول تهیه لیست برای انتخابات مجلس دهم است.

بهروز نعمتي نماينده اسدآباد، هفته گذشته مهمان کافه خبر بود. او با بيان اينکه احمدی نژاد بعد از انتخابات ریاست جمهوری۹۲، فعالیت های انتخاباتی خود را شروع کرده است، اظهار داشت: حضور وی در برخی استان ها و شهرستان ها، نشان می دهد که تحرکات انتخاباتی خود را با قوت انجام می دهد.

او در حال معرفی گزینه هایی از افراد شاخصی است که در دولت های نهم و دهم حضور داشته اند. اما باید دید که استقبال مردم از این موضوع چگونه خواهد بود.

البته به گفته وي، در همه دولت‌ها وقتی دولتی رفته است معمولا عقبه آن هم با دولت رفته است. به عنوان مثال در زمان آقای هاشمی رفسنجانی، حزب کارگزاران سازندگی دارای جایگاهی بود، اما پس از اتمام دولت وی، این حزب دیگر جایگاه گذشته را ندارد و در زمان آقای خاتمی، حزب مشارکت فعالیت می کرد که بعد از دولت هشتم نیز این حزب با دولت اصلاحات رفت و فعالیتش بسیار کمرنگ شد. نعمتي معتقد است که در رابطه با دولت احمدی نژاد نیز همین گونه خواهد بود و بعید است که دیگر از مجموعه وی استقبالی شود. چون بالاخره آن ها ۸ سال هرچه در چنته داشتند، ارائه کردند.

نماينده اسدآباد اگرچه مي گفت «افرادی که احمدی نژاد در استان ها معرفی کرده، افراد شناخته شده ای هستند» اما بر اين باور بود که روی همان افراد حساسیت های ویژه ای نیز وجود دارد.

نعمتي با بعيد خواندن نامزدي احمدي نژاد براي حضور در رقابت هاي انتخاباتي مجلس دهم، نامزدهاي احتمالي جریان احمدی نژاد برای انتخابات آینده را برخی وزرای دولت دهم خواند. از جمله شمس الدین حسینی وزیر اقتصاد، محمد عباسی، وزیر ورزش و جوانان، حمیدرضا حاج بابایی، وزیر آموزش و پروش و عده ای دیگر از اعضای کابینه دولت سابق.

منبع:خبرآنلاین

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>