خانه » خبری و خواندنی » اخبار چهره ها » توهین جواد رضویان به مردم پایین شهر در خندوانه
 

 

توهین جواد رضویان به مردم پایین شهر در خندوانه

توهین جواد رضویان به مردم پایین شهر در خنداننده برتر

توهین جواد رضویان به مردم پایین شهر در خندوانه

توهین جواد رضویان به مردم پایین شهر در خنداننده برتر بازیگر طناز ایران جواد رضویان در برنامه خنداننده برتر خندوانه در عین عرض ارادت توهین بدی به برخی مردم از ایران کرد

جواد رضویان که در برنامه خندوانه برای مسابقه خنداننده برتر عضو شده بود در نهایت راحتی و بی توجهی به اصل و اساس برنامه و بی توجه به اصل برنامه در مورد خنداندن مردم با بیان چند نکته اخلاقی صحنه را ترک کرد .

کاری که به مزاج ملت ایران خوش نخواهد آمد .

جواد رضویان در وسط اجرای خود در خنداننده برتر در حین اینکه مدام از ارادت خود به مردم ایران حرف میزد صحبت هایی را به زبان آورد که کمی ناراحت کننده و بی حرمتی به تعدادی از مردم ایران بود .

جواد رضویان در قسمتی از اجرای استند آپ خود با گفتن جملاتی مبنی بر نادانی و کم فهمی مردم پایین شهر به مردم عزیز توهین کرد .

جواد رضویان گفت که اوایل بازیگری اش در منطقه پایین تر از حالا بوده و پایین زندگی میکرده که همسایه های خانه ایشان با دیدن وی در جاهای مختلف و برنامه های مختلف از وی ( با طعنه ای به نادانی این افراد ) درخواست کمک میکردند .

آیا اساس برنامه خنداننده برتر خنده بود یا توهین به شعور مردم ایران ؟؟؟؟

برداشت ها از صحبت های جواد رضویان حاکی از کم بودن فهم مردم پایین شهر بود .

جواد رضویان از بازیگران محبوب و طناز ایران است که بسیاری از مردم دوستش دارند و انتظارات از وی خیلی بیشتر از این اشتباهات می باشد .

کاش همانطور که از احترام فرزندان به پدر و مادر و بزرگان صحبت میکرد خود نیز احترام به مردم ایران چه بالا و چه پایین را نگه میداشت .

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>