خانه » خبری و خواندنی » اخبار چهره ها » واکنش ها به خبر ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان
 

 

واکنش ها به خبر ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان

واکنش به خبر ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان / عکس

واکنش ها به خبر ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان

واکنش به خبر ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان ، خبر ازدواج رامبد جوان مجری خندوانه و نگار جواهریان که اخیرا قوت یافت واکنش مردم را به دنبال داشت
به گزارش کدر مدتی است در فضای مجازی خبرهایی درباره ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان به گوش می‌رسد.

خبری که در تیرماه توسط یک سایت اختصاصی سینما تایید شد .

تاکنون رامبد جوان و نگار جواهریان این خبر را تائید نکرده اند اما عکس سلفی ای که رامبد جوان در اینستاگرام خود منتشر کرد، سبب شد تا این شایعه رنگ واقعیت به خود بگیرد و کاربران به صفحات این دو بازیگر و سحر دولتشاهی همسر سابق رامبد جوان هجوم برده و نظرات مختلفی را درباره این ازدواج اعلام کنند.

چندروز بعد رامبد جوان عکس سلفی خود با نگار جواهریان را از صفحه اینستاگرام خود پاک کرد اما همچنان کاربران با حضور در صفحه رامبد جوان و صفحه طرفداران نگار جواهریان و سحر دولتشاهی ابراز احساسات مثبت و منفی می کنند.

برای مثال؛ بیش از ۱۳ هزار کامنت با ادبیات و لحن‌ها وپرسش‌های متفاوت که اکثر آنها حول شایعه ازدواج می‌گذرند. یکی تبریک می‌گوید یکی پرخاش می‌کند و ناسزا می‌گوید. یکی از لحظه آشنایی می‌پرسد و دیگری مدافع همسر سابق است. جالب است که کاربری کامنت گذاشته: «کامنتا عالی‌ان، خودشون یک استندآپ کمدی‌ان»!

این جنجال به جایی رسید که عده ای از طرفداران ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان با ایجاد کمپین فرهنگ سازی در فضای مجازی، در برابر توهین به این دو بازیگر واکنش نشان دادند.

واکنش ها به خبر ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان

مدیر این کمپین با انتشار متن بالا نوشت :

دوستان عزیز اگر مایل به عضو شدن در این کمپین و حامی افزایش فرهنگ در فضای مجازی هستید لطفا به اشتراک بگذارید و این دو عزیز رو تگ کنید .

امیدواریم این جنجال و شایعات از بین بروند و مردم فرهنگ استفاده از فضای مجازی را بیاموزند و در زندگی شخصی بازیگران و هنرمندان دخالت نکنند چراکه با گسترش فضای مجازی، شایعه سازی برای هنرمندان، ورزشکاران و مسئولین اوج گرفته و به سرعت در بین مردم پخش می شود.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>