خانه » دسته‌بندی نشده » انرژی مثبت را عضوی از خانواده خود کنید
 

 

انرژی مثبت را عضوی از خانواده خود کنید

انرژی مثبت را عضوی از خانواده خود کنید

انرژي مثبت را به منزل خود هديه دهيد

فنگ شويي (Feng shui) به معناي لغوي “باد و آب”، بخشي از فلسفه طبيعت در چين باستان است و در واقع فنگ شويي به معناي درک ارتباط ميان طبيعت و وجود انسان است به طوريکه به ما کمک مي کند با محيط اطراف خود يکي شده و با آن هماهنگ باشيم.

در اين دانش، از قرار دادن هر چيز در جاي صحيح صحبت مي شود. اين جاي صحيح بر اساس جهت هاي جغرافيائي و انرژي هاي ناشي از وجود عناصر مختلف در کنار هم ايجاد مي شود. همچنين در فنگ شويي نکاتي وجود دارد که باعث افزايش انرژي مثبت در خانه ميشود.

مانند: در خانه شمع و عود روشن کنيد، چون انرژي هاي منفي را دور مي کند. در خانه از تابلوهاي شيشه اي استفاده نکنيد. سعي کنيد قاب تابلوها چوبي باشد. قاب هاي چوبي انرژي بسيار زيادي دارند. اين قاب ها از انرژي طبيعت سرشار هستند و مي توانند آرامش ويژه اي همراه با انرژي هاي مثبت را به شما هديه کنند. بالاي در ورودي خانه و يا اتاق خواب آويزهاي صدا دار نصب کنيد.

اين آويزها به شما کمک مي‌کند تا تمامي انرژي‌هاي نشاط ‌آور و مثبت را در خانه جمع کنيد و به اين ترتيب ثروت، خوشبختي و سلامت را به اعضاي خانواده هديه کنيد. بسياري از مردم کشورهاي آسيايي از اين شيوه براي افزايش رزق و روزي خود استفاده مي‌کنند و اين آويزها را نه تنها در خانه بلکه در محل کارشان هم آويزان مي‌کنند.

استفاده از گياهان سبز در خانه از ديگر روش هاي بالا بردن کيفيت زندگي و جمع کردن انرژي هاي نشاط آور و مثبت در خانه است. استفاده از گل‌هاي آپارتماني هماهنگ مانند بامبو يا زنبق کمک زيادي به افزايش آرامش و امنيت در خانه مي‌کند. در راهروهاي مستقيم وسايل تزئيني زياد نچينيد چون اين وسايل مانع حرکت سريع انرژي مثبت در خانه مي شود. نور يکي از منابع تامين کننده انرژي مي باشد.

به همين دليل صبح ها پرده ها را کنار بکشيد و از نور خورشيد و انرژي مثبت آن لذت ببريد. هميشه در دستشويي و حمام را ببنديد. چون به دليل وجود چاه در اين مکان ها، انرژي منفي در آن ها وجود دارد. براي از بين بردن انرژي هاي منفي خود نيز مي توانيد بدن خود را با آب نمک بشوييد.

انرژی مثبت را عضوی از خانواده خود کنید

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>