خانه » علم و تکنولوژی » تصاویری از PHAB 2 Pro لنوو فاش شد
 

 

تصاویری از PHAB 2 Pro لنوو فاش شد

تصاویری از PHAB 2 Pro لنوو فاش شد به نظر می‌رسد اطلاعات مربوط به نسل جدید گوشی‌هوشمند لنوو که از فناوری تانگوی گوگل بهره می‌برد، تا زمان رونمایی رسمی از این گوشی هوشمند بصورت تمام و کمال فاش خواهد شد. پس از افشای اطلاعاتی از این گوشی هوشمند توسط evleaks@، حال onleaks@ نیز تصویری از این محصول را فاش کرده است. با زومیت همراه باشید.

تصاویری از PHAB 2 Pro لنوو فاش شد

PHAB2Pro Lenovo

یکی از دو تصویر فاش شده، پشت و جلوی این گوشی هوشمند را نمایش می‌دهد. در نمای جلوی گوشی می‌توان کلید‌های القایی دایره، مثلث و مربع مربوط به گوشی‌های اندرویدی را مشاهده کرد. این گوشی هوشمند با همکاری گوگل توسعه داده شده است. نکته جالب در مورد این گوشی استفاده از کلید‌های القایی به جای کلید نرم‌افزاری است که امروز در اغلب گوشی‌های هوشمند مورد استفاده قرار می‌گیرد. در پشت گوشی نیز علاوه بر شیارهای مربوط به آنتن، می‌توان سنسور اثر انگشت تعبیه شده در وسط را به همراه کلید‌های فیزیکی و چند دوربین را مشاهده کرد که در کنار فلش قرار گرفته‌اند. در پایین گوشی نیز نام پروژه‌ی تانگوی بالای برند لنوو جا خوش کرده است. با توجه به ظاهر این گوشی می‌توان حدس زد که از فریم آلومینیومی در این محصول استفاده شده است.

برای آگاهی از واقعیت داشتن تصاویر فاش شده به همراه اطلاعات موجود باید تا فردا به انتظار رونمایی رسمی از این محصول بنشینیم.

تصاویری از PHAB 2 Pro لنوو فاش شده که توجه طرفداران تکنولوژی را جلب کرده است.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>