خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » قیمت هر کیلو گوسفند زنده عید قربان ۹۴
 

 

قیمت هر کیلو گوسفند زنده عید قربان ۹۴

گوسفند زنده کیلویی چند؟

قیمت هر کیلو گوسفند زنده عید قربان 94

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: قیمت هر کیلوگرم گوسفند زنده در حال حاضر ۱۱هزار و ۵۰۰ تومان است که تا عید قربان نرخ هر کیلوگرم از این محصول به بیشتر از ۱۲ هزار و ۵۰۰ افزایش نخواهد یافت.

علی اصغر ملکی گفت: در سال جاری به دنبال این بودیم که قیمت گوسفند مورد نیاز مردم به صورت عرضه و تقاضایی در بازار مشخص شود اما دستگاه های نظارتی از ما نرخ مشخص خواسته اند.

وی افزود: سابقه قیمت گذاری نشان داده است که در مواردی برخی از افراد، گوسفند هایی که کیفیت و قیمت پایین تری دارند در بازار آورده و به قیمت مصوب به فروش می رسانند.

ملکی یادآور شد: مسئولین وزارت صنعت و سازمان بازرسی برای این محصول از ما قیمت خواسته اند ما نیز از آنها در خواست کرده ایم که برای اعلام قیمت نهایی این محصول تا ابتدای هفته آینده صبر کنند اما باید اذعان داشت که قیمت این محصول با توجه ثبات شرایط بازار تغییر مشخصی نخواهد داشت و تنها هزار تومان در هرکیلو گرم افزایش می یابد.

وی افزود: طبق یک روال سنتی هرساله بازار گوسفند در عید قربان کمی افزایش قیمت ناشی از افزایش تقاضا را تجربه می کنند.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی اظهار کرد: قیمت هرکیلوگرم دام زنده در حال حاضر ۱۱هزار و ۵۰۰ است که تا عید قربان نرخ هرکیلوگرم از این محصول به بیشتر از ۱۲ هزار و ۵۰۰ افزایش نخواهد یافت.

۵۰ هزار راس گوسفند در تهران برای ذبح در عید قربان محیا شد

ملکی تصریح کرد: بر اساس هماهنگی های به عمل آمده برای شهر تهران ۵۰ هزار راس گوسفند در نظر گرفته شده است که در مراکز ۲۲ گانه شهر تهران عرضه می شود اما در برخی مناطق با توجه به اضافه شدن تقاضا این مراکز افزایش می یابد.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: به مردم توصیه می شود که برای خرید دام زنده به مراکز مجاز عرضه شهرداری تهران که زیر نظر دامپزشکی بوده و به صورت واکسینه عرضه می شود مراجعه کرده و از خرید این محصول از مناطق متفرقه خود داری کنند.

تسنیم

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>