خانه » خبری و خواندنی » احتمال تغییر نام تیم سیاه جامگان مشهد+ عکس
 

 

احتمال تغییر نام تیم سیاه جامگان مشهد+ عکس

احتمال تغییر نام تیم سیاه جامگان مشهد+ عکس

تیم فوتبال سیاه جامگان به احتمال فراوان دستخوش تغییراتی در نام باشگاه خواهد شد.

 

احتمال تغییر نام تیم سیاه جامگان مشهد+ عکس

مشهدی ها جامه سیاه را از تن در می آورند/تغییر نام یک تیم لیگ برتری در راه است

احتمال تغییر نام تیم سیاه جامگان مشهد+ عکس

 به گزارش خبرنگار حوزه فوتبال و فو‌تسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان طبق اطلاع ما از برخی منابع آگاه بنا بر دلایلی نامعلوم تیم فوتبال سیانه جامگان در لیگ ۱۶ با نام جدید حضور خواهند یافت.

این در حالی است که به نظر می رسد مسئولان این باشگاه و حتی هوادارن این تیم راضی به تغییر نام این تیم نیستند اما شاید این موضوع بزودی به وقوع بپیوندد.

تیم فوتبال سیاه جامگان با اقتباس از ابومسلم خراسانی و جامه سیاه آنها نام این تیم را سیاه جامگان نهادند.

پیش از این نیز در این باره اظهارات ضد و نقیضی شنیده می شد و اینکه آیا نام این تیم باید تغییر کند یا خیر اما در این فصل احتمال این تغییر نام وجود دارد.

مسئولان سازمان لیگ در این باره معتقدند:اگر مسئولان سیاه جامگان می خواهند تغییر نام بدهند باید بروند اداره ثبت شرکت ها و مدارک مورد نیاز خود را تحویل آنها بدهند.

وی یادآورشد: در صورت تائید آن نهاد، به کمیسیون ماده پنج تربیت بدنی استان مراجعه کنند ودر صورت توافق آن کمیسون می توانند نام باشگاه خود را تغییر بدهند و از لحاظ قانونی هیچ مشکل خاصی در این رابطه وجود ندارد.

عباسی مدیر عامل تیم سیاه جامگان مشهد در این باره توضیح داد: با تشخیص آقای علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی نام تیم سیاه جامگان به دلیل اینکه این تبلیغ محسوب می شود می بایستی تغییر یابد و باید در یک کارگروه ویژه نام باشگاه را تغییر دهیم.

وی ادامه داد:سعی ما بر این است که نام مشهد مقدس را در اولویت قرار دهیم و همانند دیگر تیم های بزرگ جهان از نام شهر برای تیم استفاده کنیم البته همه این موارد بستگی به نظر کار گروه ویژه دارد.

احتمال تغییر نام تیم سیاه جامگان مشهد+ عکس

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>