خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » دلیل قهرمان نشدن استقلال اشتباهات کدام بازیکن ها هستند؟
 

 

دلیل قهرمان نشدن استقلال اشتباهات کدام بازیکن ها هستند؟

دلیل قهرمان نشدن استقلال اشتباهات کدام بازیکن ها هستند؟

دلیل قهرمان نشدن استقلال اشتباهات کدام بازیکن ها هستند؟
به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان آبی پوشان پایتخت در دیدار فینال جام حذفی شرایط بهتری نسبت به حریف خود داشتند و به نوعی می توانستند این دیدار را هوشمندانه ببرند و جام را با خود به تهران بیاورند تا جایی که ضربه بازیکن حریف به عمران زاده مدافع آبی ها برخورد کرد و توپ به سمت دروازه رحمتی رفت . توپی که هر چند به تیر دروازه خورد اما کاپیتان آبی ها با ضربه دست خود باعث شد این توپ وارد دروازه شود و گل به خودی صورت بگیرد. توپی که اگر رحمتی آن را دریافت می کرد  شاید می توانست شانس استقلال را در این دیدار بیشتر کند اما اشتباه رحمتی و گل به خودی او کار دست استقلال داد .
همچنین آرش برهانی مهاجم استقلال که در نیمه دوم وقت اضافه به میدان وارد شد و در دقیقه ۱۱۹ یک موقعیت استثنایی را روی پاس بلند امید ابراهیمی از دست داد و نتوانست با ضربه سر توپ را درون دروازه ذوبی ها قرار دهد تا از این رو  تیم آبی پوش برنده میدان باشد.ضربه گلی که می توانست برای مهاجم آبی ها خاطره انگیز باشد و استقلال با این گل جام را بدست آورد و کار به پنالتی نکشد .

از طرفی دیگر استقلال در حالی جام حذفی را به ذوب آهن واگذار کرد که ضربه ضعیف علیرضا رمضانی هافبک جوان و کم تجربه این تیم توسط رشید مظاهری دروازه بان ذوبی ها مهار شد تا این تیم بازنده ضیافت پنالتی  کدام بازیکن قهرمانی را از استقلال ربود؟

ها باشد.
با تمام این تفاسیر می توان گفت که هر کدام از این سه آبی پوش می توانند در ناکامی استقلال سهیم باشند .
دلیل قهرمان نشدن استقلال اشتباهات کدام بازیکن ها هستند؟

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>