خانه » علم و تکنولوژی » ترفند جدید هکرها برای هک تلگرام
 

 

ترفند جدید هکرها برای هک تلگرام

جولان هکرها در تلگرام با ترفند جدید!

نکات و آموزش جلوگیری از هک شدن تلگرام

حمله هکری که چند روزی‌ است بین کاربران شایع شده، این فرصت را در اختیار هکرها می‌گذارد تا با استفاده از جعل نام و تصویر تلگرام، طعمه را به دام انداخته و داخل حساب کاربری تلگرام فرد شوند.

 مراحلی که هکر انجام می‌دهد تا با استفاده از جعل نام و تصویر تلگرام، طعمه را به دام انداخته و داخل حساب کاربری تلگرام فرد شوند به این طریق است که با یک نام جعلی و تصویر لوگوی تلگرام را برای شما ارسال می‌کنند.
جولان هکرها در تلگرام با ترفند جدید
در نگاه اول، ممکن است فکر کنید که این پیام را خود تلگرام ارسال کرده و  وقتی نام کاربری را هم بررسی می‌کنید، اثری از نام کاربری و شماره تلفن وجود ندارد و شما ممکن است کمی بیشتر دچار اشتباه شوید اما درست فکر می‌کنید، این حساب کاربری تلگرام نیست. همان‌طور که در تصویر زیر قابل‌مشاهده است، هکر از شما درخواست شماره تلفن کرده است. بعدازاین مرحله، هکر با واردکردن شماره تلفن در سایت یا اپلیکیشن تلگرام، خود را به‌عنوان کاربری جدید (با شماره شما) به سایت معرفی کرده و کد تأیید از سوی تلگرام، از طریق پیامک یا پیام در داخل اپلیکیشن تلگرام برای شما ارسال می‌شود.
جولان هکرها در تلگرام با ترفند جدید
برای امتحان این موضوع، کد اشتباهی در اختیار هکر گذاشتیم و همان‌طور که در تصویر پایین قابل‌مشاهده است، هکر بار دیگر درخواست کد صحیح کرده است. اگر کد واقعی در اختیار هکر قرار می‌گرفت، او می‌توانست به‌حساب دسترسی پیدا کند.
منبع:سایبربان

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>