خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » مزاحمت مرد ورزشکار برای یک زن شوهردار +عکس
 

 

مزاحمت مرد ورزشکار برای یک زن شوهردار +عکس

اقدام شوم پسر ورزشکار علیه دختر جوانمزاحمت مرد ورزشکار برای یک زن شوهردار +عکس

 

پسر ورزشکار، زمانی که گوشی تلفن همراه دست دومی را خرید با دیدن عکس‌های خصوصی صاحب تلفن تصمیم گرفت با برهم زدن زندگی‌اش با این زن جوان ازدواج کند.

 

گوشی سوخته

پسر ورزشکار، زمانی که گوشی تلفن همراه دست دومی را خرید با دیدن عکس‌های خصوصی صاحب تلفن تصمیم گرفت با برهم زدن زندگی‌اش با این زن جوان ازدواج کند. رسیدگی به این پرونده چندی پیش با شکایت مرد جوانی که از اتباع خارجه بود در دستور کار پلیس فتا استان خراسان رضوی قرار گرفت.این مرد زمانی که در مقابل افسر پرونده‌اش قرار گرفت از مزاحمت‌های سریالی فردی ناشناس خبر داد و گفت: سه سال قبل با همسرم ازدواج کردم و واقعا او را دوست دارم. وضع مالی خوبی دارم و بیشتر اقوام و آشنایانم خارج از ایران زندگی می‌کنند. چند وقتی می‌شود که مزاحمت‌های فرد ناشناسی در فضای مجازی آرامش من و همسرم را بهم زده است.

او ادامه داد: من به همسرم اعتماد دارد، از همان ابتدا هم که این فرد برایش ایجاد مزاحمت کرد ماجرا را با من در میان گذاشت. بعد از آن هم این من بودم که جای همسرم با فرد ناشناس چت می‌‌کردم. مرد ناشناس مدعی است که همسرم را به خوبی می‌شناسد و اگر  سهیلا تنها یکبار او را در زندگی ببیند عاشق شده و از من طلاق می‌گیرد.

مرد جوان که مجید نام داشت، ادامه داد: او خودش را یکی از اقوامان معرفی کرده و مدام در صدد ارتباط با همسرم است. راستش را بخواهید، آن اوایل زیاد به موضوع توجه نمی‌کردم، اما این اواخر او رسما به همسرم پیشنهاد نامشروع داد و گفت حاضر است هر چقدر همسرم پول بخواهد به او بدهد. چیزی که تعجب مرا بیش از بیش جلب کرده این است که این فرد ناشناس چطور انقدر خوب همسرم را می‌شناسد و جزئیات زندگی ما را می‌داند.

نقشه یک قتل

مجید ادامه داد: از دست کارهای او به قدری عصبانی بودم که می‌خواستم با گذاشتن قراری صوری او را به قتل برسانم اما درنهایت از تصمیمم منصرف شدم و به پلیس مراجعه کردم.به دنبال شکایت مجید، اکیپی ویژه از کارآگاهان پلیس فتا وارد عمل شده و تحقیقات را برای شناسایی و دستگیری مزاحم ناشناس آغاز کردند. با بررسی‌های صورت گرفته، مرد ناشناس که رامین نام داشت، دستگیر شد و برای تحقیقات به پلیس انتقال داده شد.

عکس‌های داخل گوشی دست دوم

متهم پسر ورزشکاری بود، او زمانی که در مقابل افسر پرونده‌اش قرار گرفت به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت: چندی پیش گوشی دست دومی خریدم. زمانی که سیم کارت را داخل گوشی تلفن همراه گذاشتم و تلفن را روشن کردم، خیلی تعجب کردم. داخل گوشی پر بود از عکس‌های شخصی و فیلم‌ها و چت‌هایی از یک زن جوان با برادرش که ساکن یکی از کشورهای اروپایی بود.

عکس‌های شخصی

رامین گفت: آن‌طور که از اطلاعات داخل گوشی متوجه شدم گوشی متعلق به زن جوانی به نام سهیلا بود که مدام با برادرش چت صوتی و تصویری داشت و عکس‌های شخصی‌اش را برای برادرش فرستاده بود. من از روی چت‌ها و عکس‌ها، ویژگی‌ها و خصوصیات شخصی زن جوان را به دست آوردم.

با دیدن چهره سهیلا از او خوشم آمد و تصمیم گرفتم تا او را راضی به جدایی از همسرش کنم و به عقد خود درآورم. با این تصمیم مزاحمت‌هایم آغاز شد. خودم را یکی از اقوام سهیلا معرفی کردم و با دادن نشانی از سهیلا و زندگی‌اش تصمیم گرفتم هر طور شده او را مجاب کنم تا از همسرش جدا شود. از طرفی چون ورزشکار بودم و تا حدودی خوش قیافه، تصورش را می‌کردم که سهیلا با دیدنم، از من خوشش آید و با من ازدواج کند.

گوشی سوخته

باتوجه به اظهارات متهم جوان، در ادامه تحقیقات کارآگاهان دریافتند که همسر سهیلا چندی پیش گوشی‌خراب همسرش را به مغازه موبایل فروشی می‌برد و از آنجایی که احتمال نمی‌دهد گوشی تعمیر شود آن را ۷۰ هزار تومان می‌فروشد. درحالی که خریدار گوشی آن را تعمیر کرده و بدون آنکه اطلاعات داخل آن را فرمت کند، گوشی تلفن همراه سهیلا را به مبلغ ۶۰۰ هزار تومان فروخته است.

سرهنگ جواد جهانشیری، رئیس پلیس فتا استان خراسان رضوی با اعلام این خبر گفت: با اعتراف متهم جوان به مزاحمت های سریالی برای این زوج، او با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

 

مزاحمت مرد ورزشکار برای یک زن شوهردار +عکس

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>