خانه » خبری و خواندنی » اخبار و حوادث » چپ شدن پراید در اتوبان زنجان-قزوین و مرگ دلخراش مادر و دختربچه
 

 

چپ شدن پراید در اتوبان زنجان-قزوین و مرگ دلخراش مادر و دختربچه

چپ شدن پراید در اتوبان زنجان-قزوین و مرگ دلخراش مادر و دختربچه

سرهنگ علی اصغر شیرمحمدی افزود: این حادثه تلخ و مرگبار حوالی ساعت ۷ صبح امروز /شنبه/ در کیلومتر ۹۲ خط شمالی اتوبان زنجان – قزوین رخ داد.

سرهنگ علی اصغر شیرمحمدی افزود: این حادثه تلخ و مرگبار حوالی ساعت ۷ صبح امروز /شنبه/ در کیلومتر ۹۲ خط شمالی اتوبان زنجان – قزوین رخ داد.وی اظهار کرد: راننده خودرو سواری پراید از این سانحه رانندگی جان سالم به در برد اما متاسفانه همسر و دختر یک ساله اش به دلیل نداشتن کمربند و پرتاب شدن به بیرون از خودرو، جان باختند.
شیرمحمدی، افزود: مادر خانواده بر اثر شدت جراحات وارده در دم فوت کرد و دختربچه و پدرش پس از اقدمات درمانی اولیه به منظور ادامه درمان و مداوا به بیمارستان امدادی شهرستان ابهر منتقل شدند که دختر بچه نیز در بیمارستان فوت کرد.
شیرمحمدی افزود: این خودرو سواری بر اثر خستگی و خواب آلودگی راننده واژگون شده بود و انتظار می رود رانندگان هشدارها و توصیه های پلیس را جدی بگیرند و هنگام خستگی از رانندگی به جد خودداری کنند و جان خود، سرنشینان و دیگران را با خطر مواجه نسازند.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: کودکان در درون خودرو در واقع از دیگر سرنشینان آسیب پذیرتر هستند و نیاز است بزرگترها از کمربند استفاده کرده و از کودکان نیز مراقبت کنند تا هنگام واژگونی به بیرون از خودرو پرت نشوند.

چپ شدن پراید در اتوبان زنجان-قزوین و مرگ دلخراش مادر و دختربچه

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>